simpsnovi

Dobrý den. Vítejte na mých stránkách. Dobrý den. Vítejte na mých stránkách.> Letajici hvezdicky
Letajici hvezdicky

Odkazy

Achtung panzer

Vynikající stránka o německé obrněné technice (v agličtině)

ATM on-line

Měsíčník Armády, technika, militaria v on line podobě (v češtině)

Hitlerovy zbraně pomsty

Tento web pojednává o tzv. superzbraních třetí říše a dalších událostech související s druhou světovou válkou (v češtině)

Panzerace

Vše o Michaelu Wittmannovi (v angličtině a němčině)

Panzernet

Výborný web o technice (v češtině)

Stránky školního klubu

Stránky našeho školního klubu (v češtině)

The Armor site

Tank Tiger a jednotky v nichž sloužil (v angličtině)

World war II

Stránka věnovaná obrněné technice druhé světové války (v angličtině)

Bannery

NAVRCHOLU.cz
TOPlist Divoké Kmeny Mourrisona.czZvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web :)) Návštěvnost

Počítadlo

Hodiny

Počasí

M82A1A

M82A1A

clip_image002.jpg

Puška M82A1A byla vyvinuta, aby rozšířila možnost taktického nasazení ostřelovačů proti pozemním zařízením a doplnila tak M40A1 protipěchotní ostřelovací pušku. Zbraň vyrábí Barrett Firearms Manufacturing, Inc. v Murfreesboro, Tennessee. Dalekohled Raufoss Grade A (DODIC A606) vyrábí Unertl a je sestrojen tak, aby odpovídal používané .50cal munici, což je standardní munice používaná touto zbraní.

M82A1A je poloautomatická, vzduchem chlazená puška s desetiranným zásobníkem pro .50cal střelivo M2 Browning Machine Gun (.50 BMG nebo 12.7 x 99mm NATO). Zbraň je charakteristická krátkými odskoky při střelbě. Zbraňový systém sestává z M82A1A, dalekohledu a náhradního zásobníku. Systém je dodáván ve vodotěsném a vzduchotěsném boxu se vzduchovým otevíracím ventilem pro leteckou přepravu a jako doplňky zde jsou čistící kartáče a kartáčová tyč. Základní M82A1A je vybavena dvounohým stojánkem, brzdou hlavně, ocelovými mířidly a desetiranným zásobníkem. Dalším vybavením je zádový vak pro terénní transport a bandalír (náramenní pás) pro náhradní zásobníky.

 
Děkuji za návštěvu. Zase brzy nashledanou.Pro jakékoli připomínky:skype borecnakonec195 Děkuji za návštěvu. Zase brzy nashledanou Pro jakékoli připomínky:skype borecnakonec195